В Миколаївському районі всі питання вирішуються спільно

alt

30 травня 2013 року відбулось спільне засідання районної  ради профспілки, голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів району і директорів шкіл. Основне питання порядку денного «Про виконання угоди відділом освіти райдержадміністрації та районною профспілковою організацією працівників освіти за 2012 рік». Основним доповідачами були начальник відділу освіти райдержадміністрації, Л.О. Долованюк, та голова районної організації профспілки працівників освіти, В.Г. Коганова.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації, Л.О. Долованюк, у своїй доповіді зазначила, що відповідно до колективних договорів загальноосвітніх шкіл, Угоди між відділом освіти райдержадміністрації та профспілки працівників освіти району, згідно із заявами працівників, заробітна плата виплачується 2 рази на місяць у конкретно визначені строки, аванс 15 числа, заробітна плата 29 числа кожного місяця. Терміни виплати заробітної плати  працівникам закладів освіти району протягом 2012 року не порушувались.

alt

 

alt

Працівникам закладів освіти передбачені і виплачуються у повному обсязі усі заплановані пільги.

У 2012 році на роботу в школи району прибули 13 молодих спеціалістів, які отримали матеріальну допомогу в розмірі по 600 грн. кожний, на суму 7800 грн.

Педагогічні працівники безкоштовно підвозяться шкільними автобусами до місця роботи і додому.

Видано 20 проїзних документів для безкоштовного підвезення учителів рейсовими автобусами до місць навчання і додому: Кіровська ЗОШ – 11; Трихатська ЗОШ – 6; Комсомольська ЗОШ – 4.

Встановлена винагорода педагогічним працівникам, які досягли високих результатів в педагогічній діяльності і підготували переможців обласних, Всеукраїнських предметних олімпіад, Малої Академії Наук, конкурсів, турнірів в розмірі:

-    переможців обласного туру – 400 грн. 14 чоловік;

- 2 і більше учнів – 600 грн.;

- учителі фізкультури по 200 грн. за підготовку призерів турніру з баскетболу на Кубок губернатора і Шкіряний м’яч

Учасники конкурсу «Учитель року» отримали заохочення від профспілки по 200 грн. та від відділу освіти по 1000 грн.

Діє і виконується стаття 57 Закону України “Про освіту” щодо виплат педагогічним працівникам грошової винагороди, компенсації, надбавок.

         Педагогічні працівники отримали у 2012 році кошти в розмірі посадового окладу на оздоровлення. В кінці року виплачено всім працівникам закладів освіти матеріальну винагороду за сумлінну працю.

Виконується регіональна програма підготовки кваліфікованих кадрів з урахуванням потреб закладів освіти району. Випускники отримують цільове направлення в Миколаївський національний університет на денне та заочне навчання. У 2012 році направлення отримали 11 учнів, вступили – 6 учнів.

Проведено атестацію робочих місць  за результатами якої отримали 4% надбавки та 4 дні додаткової відпустки за складні  умови праці.

Усім прибиральницям 10% за роботу з дезінфікуючими засобами.

Проводиться атестація робочих місць кочегарів, які працюють в  котельнях на твердому паливі.

Педагогічним працівникам, техперсоналу закладів  освіти виплачується матеріальне заохочення з нагоди ювілейних дат, за рішенням профспілкових комітетів надається матеріальна допомога.

         Голова районної організації профспілки працівників освіти В.Г. Коганова наголосила, що уже традиційно усі питання, що стосуються роботи шкіл та позашкільних закладів в районі вирішуються спільно з відділом освіти, що, звичайно, дає свої позитивні результати. Це і спільне проведення районних заходів і свят: до Дня учителя, серпнева конференція,  участь в обласній спартакіаді, художній самодіяльності, туристичних змаганнях, здійснення контролю за дотриманням правил техніки безпеки та охорони праці.

         На нараді виступила представник районного центру зайнятості І. О. Хохлова, яка піднімала питання співпраці з центром зайнятості.

Після обговорення інформацій начальника відділу освіти та голови районної організації профспілки учасники спільного засідання роботу по виконанню Угоди за 2012 рік оцінили  задовільно.

 

Голова Миколаївської

районної організаціїпрофспілки

В.Г. Коганова

З офіційних джерел