Профспілковий урок

alt

Роль лідера в організації діяльності профспілки,- стало темою для обговорення на кущовому семінарі за участю голів м. Первомайська, Первомайського, Кривоозерського, Арбузинського, Доманівського, Братського районів в м. Южноукраїнську.

Гостей міста привітно зустрічали начальник управління освіти Ю.М.Сінчук та голова міської організації профспілки С.І.Майстренко.

Профспілковий захід розпочався в ЗОШ №4 з презентації міської організації профспілки та круглого столу на тему: «Роль лідера в організації профспілки», який був професійно проведений господарями міста.

Основні лідерські якості на прикладі діяльності голів первинних організацій профспілки розкрила у своєму виступі голова Южноукраїнської міської організації профспілки С.І.Майстренко.

Начальник міського управління освіти Ю.М. Сінчук проінформував учасників семінару про позитивні результати соціального партнерства, взаємодії з органами місцевої влади у покращенні соціально – економічного становища працівників освіти.

Наступний захід впродовж дня став приємним сюрпризом для всіх учасників.

Його героями стали учні 11 класу ЗОШ №1 та вчитель історії даної школи, які провели відкритий профспілковий урок на тему: «Роль профспілки і профспілкового лідера в трудових відносинах».

Потім, багатим профспілковим досвідом, результатами роботи з учасниками семінару поділилися працівники Центру дитячої та юнацької творчості.

Особливе враження на всіх справила робота колективу МНВК, в якому більше 900 учнів оволодівають сучасними професіями. Профкому та адміністрації вдалося створити дружній, творчо працюючий колектив.

Учасники семінару відвідали Меморіал Слави, поклали квіти до пам’ятника Героям, ознайомились з експонатами музею меморіального комплексу.

Приємні враження отримали від відвідування меморіальної дошки А.С.Макаренка, ідея встановлення якої належить саме начальнику управління освіти Ю.М.Сінчуку.

Підводячи підсумки, голова обкому профспілки В.М.Оборонько відзначила позитивну спільну роботу міської організації профспілки і управління освіти по створенню належних умов праці і навчання, подякувала всім за плідну роботу та побажала успіхів в подальшому, всі учасники заходу щиро подякували за прекрасно організований семінар.

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

З офіційних джерел