Ефективна співпраця на партнерській основі

alt

День обкому профспілки у Веселинівському районі розпочався із зустрічі голови обкому профспілки В.М.Оборонько, працівників апарату обкому профспілки з головою райдержадміністрації О.О.Ковалем, заступником голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Дрозд А.В., заступником голови районної ради Н.І.Коваль, начальником відділу освіти райдержадміністрації С.І.Ватраликом, головою районної організації профспілки Г.М.Шаф.

Голова райдержадміністрації Коваль О.О. проінформував учасників зустрічі про роботу органів державного управління, спрямовану на створення оптимальних умов праці, професійного зростання педагогічних працівників навчальних закладів району.

Заступник голови районної ради Коваль Н.І. відзначила, що в районі вживаються необхідні заходи для поліпшення економічного становища всіх працівників освіти .

У своїх виступах начальник відділу освіти Ватралик С.І., голова районної організації профспілки Шаф Г.Д. розповіли про умови ефективної співпраці на партнерських засадах.

Голова обласного комітету профспілки Оборонько В.М. проінформувала учасників зустрічі про дії галузевої профспілки по вирішенню освітянських питань та подякувала керівникам органів районної влади за увагу до освітянської галузі.

Працівники обкому зустрілися також з педагогічним колективом Веселинівської гімназії та взяли участь у проведенні практичного модулю: Ділова гра з елементами тренінгу на тему: «Формування єдиного колективу».

Учасники заходу відзначили сучасну матеріально - технічну базу гімназії, тісну співпрацю профспілки та адміністрації.

alt

 

alt

 

alt

 

alt

З офіційних джерел