«ТВОРЧИЙ ВЕРНІСАЖ»

 

Над Бугом стелиться проміння,

Колоссям радують жнива,

На творчий вернісаж освітній,

Запрошує квітуча вознесенська сторона!!!

 

alt

 

alt

 

Готуючись до участі в обласному пісенному талант - шоу Х- Фактор «Освітянські самоцвіти Миколаївщини», за ініціативою районної організації профспілки працівників освіти і науки та відділу освіти Вознесенської районної державної адміністрації, 22 лютого 2013 року, серед освітян Вознесенського району пройшов районний етап фестивалю - конкурсу «Творчий вернісаж», який перетворився на свято Творчості та Мистецтва, свято Пісні, що є складовою нашого натхненного життя, яка поєднує творчість в навчальному процесі з мистецтвом виховувати дітей.

 

У своїх виступах - привітаннях заступник голови райдержадміністрації Бакума Т.М., начальник відділу освіти Вознесенської РДА Копієвський І.В., підкреслили, що цей рік знаменний подіями: відмічається 90 років утворення Вознесенського району! Цей рік оголошено роком «Творчої молоді»! Саме освітяни здатні внести хвилю у розвиток Вознесенщини і нашої молоді!!!

Учасники «Творчого вернісажу», а в ньому були задіяні майже всі заклади освіти, показали аматорське мистецтво на самому високому рівні, а підтримували їх переповнений зал.

 

Нелегким було завдання журі визначити переможців

 

Номінація «Вокальний ансамбль»

І місце - вокальний ансамбль вчителів «Берегиня» Щербаніської ЗОШ, керівник Тарасенко Ірина Володимирівна (9 учасників)

ІІ - ансамбль вчителів Троїцької ЗОШ, керівник Петренко Валентина Василівна (5 учасників)

ІІІ - дует «Адажио» Зіздо Ліана, Ярова Ольга, педагоги Таборівської ЗОШ.

Номінація «Сольний спів»

І місце - Ольга Ярова вчитель музичної культури Таборівської ЗОШ

ІІ - Учитель – методист, старший вчитель, дипломант обласного етапу конкурсу «Вчитель року 2011», нагороджена грамотою обласного управління освіти «Кращий педагогічний працівник Миколаївської області, 2011» учитель світової літератури та англійської мови, голова ПК Трикратської ЗОШ - Вікторія Багнюк.

ІІІ - Олександр Данішевський працівник Григорівського навчального комплексу

Номінація: «Танцювальний жанр»

І. Танцювальна мініатюра «Циганочка» - працівники Трикратненського ДНЗ «Веселка», керівник Багрін Руслана (8 учасників)

ІІ. «Переборення» - танцювальна мініатюра у виконанні хореографічного колективу Щербанівської ЗОШ «Вікторія» керівник Сакурян Вікторія Миколаївна

 

ІІІ. «За двома зайцями» - танцювальна мініатюра у виконанні соціального педагога Бензаря Олега, вчителя англійської мови Ольги Кушимової, вчителя історії Лілії Палій Олександрівської ЗОШ

 

Номінація: «Художнє слово»

І. Авторський вірш «Моє село» - Скорозінська Галина, вчитель Григорівського навчального комплексу

ІІ. Павло Глазовий «Як ми з кумом патрулями були», «Як ми з кумом на курорт їздили» - завідуючий Дорошівським ДНЗ «Малятко» Олег Солощенко

ІІІ. М. Лисянський «Прямота» - вихователь Яструбинівського ДНЗ Наталія Михайлець

 

Переможцям районного етапу фестивалю вручені ДИПЛОМИ та подарунки від Вознесенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України. Не залишилися без уваги всі учасники «Творчого вернісажу», теж вручені ДИПЛОМИ і сувеніри на згадку.

 

Пройдуть роки а може і століття

Нові відкриє конкурс імена

Але над світом джерелом озветься

Вознесенська пісенна, творча земля

 

 

 

Голова Вознесенської районної організації

профспілки працівників освіти і науки України О.М. Чепілка

 

З офіційних джерел