Профспілкові канікули. Не ставимо життя на паузу.
Арбузинська районна організація Профспілки інформує: 27 березня на базі Арбузинської ДЮСШ та Арбузинського ліцею №2 відбулися І Спортивні ігри «Сильні разом» серед працівників освіти Арбузинської та Благодатненської територіальних громад.
У змаганнях взяли участь 9 команд, кожна з яких налічувала по 12 учасників. Освітяни на один день змінили крейду, дошку й зошити на волейбольні та тенісні м’ячі, дартс і шахи.
Переможці отримали кубки, медалі, грамоти та грошові премії від Профспілки і відділів освіти. Та найголовніше - учасники здобули море позитивних емоцій, драйв від спілкування з колегами та справжній командний дух.
За одностайним рішенням учасників, ці змагання стануть традиційними. Працюємо далі.







