«Учитель року – 2026» Відзначення кращих педагогів Миколаївщини.
27 лютого 2026 року в інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася урочиста церемонія нагородження учасників, лауреатів і переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2026».
Цьогоріч 21 найкращий освітянин області змагалися в номінаціях: «Англійська мова», «Громадянська освіта», «Математика», «Початкова освіта».
Зі словами щирої вдячності та підтримки до вчителів звернулися почесні гості: Денис Андрєєв, заступник голови Миколаївської обласної ради, Алла Веліховська, директор департаменту освіти і науки, Ольга Захар, в.о. директора інституту післядипломної педагогічної освіти.
Учасників конкурсу привітала і вручила премії голова обласної організації Профспілки Віра Оборонько.
Переможці конкурсу представлятимуть область на всеукраїнському рівні.
Вітаємо!



