ВИВЧАЄМО ДОСВІД КОЛЕГ

Обкомом профспілки запропонована така цікава форма роботи для профспілкового активу області, як взаємовідвідування, що дає змогу знайомитись з досвідом роботи колег з метою покращення профспілкової діяльності.

Я побувала у Вознесенській міській організації.

В першу чергу, відзначаю тісну співпрацю профспілки з управлінням освіти міської ради.

Управлінням освіти створені належні умови для роботи голови міської організації профспілки. Окремий кабінет укомплектовано сучасними меблями, сейфом, комп’ютером, принтером. Головою міського комітету профспілки Крючковою Світланою Олександрівною ведеться номенклатура справ, естетично оформлений інформаційний профспілковий куточок. У 2012 році міською організацією профспілки здійснено підписку на суму 1500 грн. на періодичні видання: «Профспілковий вісник», «Бібліотечка голови профспілкового комітету», «Праця і зарплата», «Ветеран України», «Відкритий урок».

Відповідно до вимог ведуться протоколи засідань президії та ради профспілки, наявні плани роботи постійних комісій президії, систематизовано матеріали навчання голів первинних організацій. Тематика навчань різноманітна: питання організаційної роботи профспілкових органів, шляхи удосконалення соціального партнерства, проведення колдоговірної роботи, охорона праці, висвітлення правової бази діяльності профспілок та інші. Навчання проводяться із застосуванням тренінгів, ділових ігор, тощо.

У місті Вознесенську налагоджено систему електронного зв’язку між головою профспілки та навчальними закладами, створено WEB–сторінку профспілки на сайті управління освіти. Станом на 1 січня 2013 року, вже створено 27 сайтів навчальних закладів (88 % від загальної кількості), де висвітлюється і робота профспілки.

У 2012 році започатковано рейтингову оцінку діяльності первинних профспілкових організацій навчальних закладів міста.

 

Висновок: діяльність Вознесенської міської організації профспілки працівників освіти, на чолі з Крючковою Світланою Олександрівною, здійснюється на належному рівні, відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Дякую за надану можливість такої активної й корисної співпраці з колегою та запозичення певних наробок з досвіду роботи.

 

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова Первомайської

міської організації профспілки І.В. Сисоєва

 

З офіційних джерел