Визначаємо роботу на перемогу.

IMG 20230202 085655 55802 лютого 2023 року в режимі офлайн відбулось засідання ради Врадіївської районної організації профспілки працівників освіти. Присутні-голови первинних профорганізацій. В роботі засідання взяла участь начальник відділу освіти Василишина О.В. Були розглянуті питання:

 1.Про затвердження основних заходів Врадіївської районної організації Профспілки працівників освіти і науки на 2023 рік.

 2.Про стан профспілкового членства в районній організації Профспілки працівників освіти і науки.

 3.Про виконання бюджету районної організації Профспілки у 2022 році та затвердження бюджету на 2023 рік.

 4.Про внесення змін і доповнень до Угоди та колективних договорів в первинних профспілкових організаціях на 2021-2025 роки.

  5.Різне.

По цих питаннях виступила голова ради. Рада прийняла відповідні постанови за усіма питаннями порядку денного.

Начальник відділу освіти зупинилась на фінансуванні освітянської галузі громади на 2023 рік, змінах в розподілі освітньої субвенції.Дала вичерпні відповіді на питання голів профкомів.

Профспілковим активістам за активну життєву позицію, плідну роботу по реалізації основних напрямів профспілкової діяльності були вручені профспілкові відзнаки. Нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти i науки України «Профспілковий лідер» нагороджено Байдан Яну Валеріївну – голову профспілкового комітету, вчителя української мови і літератури Адамівської гімназії Врадіївської селищної ради.

Мальована Олена Михайлівна – голова профспілкового комітету, вчитель початкових класів Нововасилівської гімназії Врадіївської селищної радинагородженаПочесною грамотою ЦК Профспілки,

Хмельова Ольга Григорівна - практичний психолог, член профкому Врадіївського ліцею №2 Врадіївської селищної ради нагороджена Почесною грамотою ЦК Профспілки.

Лідери первинних профспілкових організацій подякували обкому Профспілки за завжди своєчасну поінформованість про зміни у законодавстві, про дії галузевої Профспілки, за поради та рекомендації, за цікаві заходи та конкурси, за мотивацію.

Члени ради профспілки попрацювали активно та згуртовано, відзначаючи актуальність питань, що розглядалися.

Фасій К.В., голова Врадіївської районної

організації профспілки працівників освіти

З офіційних джерел