Допоможемо. Підтримаємо. Переможемо. Все буде Україна!

500765554 листопада профспілковий актив міста Миколаєва зібрався на майданчику зустрічей в режимі онлайн.

На заході були присутні: голова обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки Віра Михайлівна Оборонько та заступник голови обкому Профспілки Володимир Федорович Горощенко.

Перед початком роботи обком Профспілки надав можливість учасникам зібрання переглянути відеоролик колег освітян з Вітовського району, який найбільше постраждав від ворожих обстрілів.

Дуже зворушливо! Дякуємо колегам Вітовчанам.

Тема зустрічі: “Про роботу профспілкових організацій закладів освіти міста в умовах воєнного стану”.

Мета заходу — ознайомитися з роботою профспілкових комітетів, обмінятися баченням профспілкових лідерів щодо можливостей організації профспілкової роботи в особливих умовах сьогодення, обмінятися думками та поділитися напрацьованим досвідом з профспілковим активом міста.

Зустріч була проведена в форматі профспілкового хабу як центру обговорення, концентратора спілкування, території можливостей команді однодумців працювати в умовах воєнного стану.

Голова міської організації Профспілки Мовчан С.В. проінформувала актив про роботу міськкому Профспілки та його президії в період воєнного стану щодо виконання основних статутних завдань, в тому числі про здійснення правового, соціально-економічного захисту працівників як основного чинника мотивації профспілкового членства, про підтримку зв’язку із спілчанами і надання їм допомоги, про надання допомоги Збройним силам України, а також про співпрацю президії із начальником управління освіти Личко Г.В. для розв’язання всіх нагальних питань. Також були окреслені пріоритетні завдання для реалізації профспілковими комітетами в наступний період.

В ході зустрічі голови профкомів закладів освіти міста говорили про зміни в трудовому законодавстві, про фінансове забезпечення освітян міста, про формування довіри до Профспілки, про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в колективах, поділилися досвідом своєї роботи, обмінялися думками щодо дій комітетів для зміцнення профспілкових рядів, розповіли про свою гуманітарну, волонтерську роботу, організацію заходів для психологічно-емоційного перезавантаження своїх колег в цей важкий час.

3457777777777

Голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Оборонько Віра Михайлівна зупинилася на питаннях поточної роботи обкому, ЦК Профспілки та завданнях на майбутнє, акцентувала увагу стосовно необхідності постійного інформування профспілкових колективів і залучення своїх членів Профспілки до солідарних дій, які проводяться обласним комітетом, ЦК Профспілки на користь спілчан, підкреслила, що в міській організації є великий резерв для збільшення профспілкового членства і закликала всіх бути активними, наполегливо працювати щодо зміцнення Профспілки освітян.

Міськкомом Профспілки було створено постійно діючу Padlet дошку для взаємообміну досвідом з різних профспілкових питань. Профактив на Padlet дошці розміщує свої матеріали, обмінюється думками, надсилає свої пропозиції, питання та багато іншого.

356777444

 

788766555

Міськком Профспілки висловлює подяку всім учасникам профспілкового зібрання, особисто Оборонько В.М. за постійну підтримку міської організації, а також за ініціативу проведення цієї зустрічі.

С.В.Мовчан, Голова Миколаївської міської організації Профспілки

04.11.22р. відбулася довгоочікувана онлайн зустріч активу Новобузької галузевої Профспілки за участю представників обкому Профспілки. Віра Михайлівна Оборонько привітала учасників зустрічі, дала коротку інформацію про роботу обкому та ЦК Профспілки, окреслила завдання та подякувала всім учасникам за злагоджену роботу. На обговорення виносились такі питання: роль профспілкових організацій в період воєнного стану; профспілкове членство: реалії та проблеми.

2345688888

Наталія Художник зазначила, що основні напрямки роботи організації це підтримка, гуманітарна та психологічна допомога, волонтерство. В умовах війни працювати надскладно, але важливо аби кожен освітянин розумів і відчував, що ним опікуються, допомагають, розуміють. Всі виступаючі короткого висвітлили роботу своїх первинок. Щирі слова подяки були висловлені всій команді обкому Профспілки за допомогу, розуміння, людяність та підтримку. Вірі Михайлівні щира подяка за ефективний спосіб спілкування з усією профспілковою спільнотою, а Володимиру Федоровичу за якісне технічне забезпечення зустрічі. Тому, протримаємося, навчимо, виховаємо, підтримаємо, розрадимо, обігріємо, допоможемо, переборемо, переможемо разом! Все Буде Україна!

Н.М. Художник, Голова Новобузької районної організації Профспілки

 

З офіційних джерел