Сильна первинка – дієва Профспілка!

3546666620 жовтня 2022року в програмі Zoom відбулося розширене засідання президії Казанківської районної ради Профспілки працівників освіти і науки України.

На засіданні були присутні голова Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Оборонько В.М., заступник голови Горощенко В.Ф.

В роботі президії взяв участь та виступив з інформацією про стан справ в освіті Казанкіщини начальник відділу освіти, молоді та спорту Лука О.Б.

Перед початком роботи засідання всі мали можливість переглянути відеофільм наших колег з Вітовської районної організації Профспілки про життя і працю освітян в зоні бойових дій, який не залишив нікого байдужим. Віра Михайлівна Оборонько, коментуючи відео, підкреслила важливість активних дій профспілок у нинішній складний для країни час.

У своєму виступі перед профспілковим активом Віра Михайлівна акцентувала увагу на таких пріоритетних напрямках роботи як інформаційно-роз'яснювальна робота у зв'язку із змінами в трудовому законодавстві та надання допомоги членам Профспілки, які постраждали внаслідок воєнної агресії.

На засіданні виступила Ольга Петрівна Дьоміна, голова Казанківської районної організації Профспілки працівників освіти, яка проаналізувала стан та динаміку профспілкового членства, підкресливши високу довіру освітян Профспілці. Наразі ми маємо майже 100 відсоткове членство в лавах організації, яка завжди на боці людини праці, і в радості, і в біді. В районній організації 26 первинних профспілкових організацій. З них у 18 всі працівники є членами Профспілки, у 8 закладах освіти є по декілька працівників, що неохоплені профспілковим членством.

Виступ Ольги Петрівни доповнили Лебідь Н.О., голова профкому Казанківської гуманітарної гімназії, Зубік Л.О., голова профкому Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Комар В.І., голова профкому Казанківської гімназії № 4, Григоренко О.М., голова профкому Троїцько-Сафонівського ліцею, Шубенко С.В., заступник голови профкому Миколаївської гімназії.

Президія прийняла рішення продовжити роботу по збереженню та зміцненню первинних профспілкових організацій, залученню до лав організації тих освітян, які ще недостатньо усвідомлюють роль і значення колективу, утримуються від свого внеску у допомогу спілчанам, які її потребують у такий складний час воєнної агресії.

Дьоміна О.П., голова Казанківської районної

організації Профспілки працівників освіти

З офіційних джерел