РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

В Україні вже більше 100 днів триває війна. З перших хвилин повномасштабного вторгнення окупантів в Україну кожен із нас зобов'язаний у різний спосіб служити українському народу та наближати перемогу.

За ініціативи первинної профспілкової організації Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайської міської ради була організована допомога по забезпеченню воїнів ЗСУ усім необхідним для захисту нашої країни. До цієї роботи активно долучився колектив закладу та небайдужі жителі громади.

 Тривалий час в стінах школи відбувався збір коштів для закупівлі продуктів харчування: борошна, соняшникової олії, цукру, овочів тощо.  

Спілчани варили вареники, смажили млинці, пекли пиріжки та печиво. Частина колективу та жителі громади плели маскувальні сітки у спортивній залі та збирали домашню консервацію, солодощі й засоби індивідуального догляду. Усі зібрані речі та продукти передавалися до військових частин.

На моє звернення про необхідність забезпечення наших захисників теплими речами відгукнулися місцеві підприємці. Вони надали комплекти одягу (флісові кофти, шапки та балаклави) та допомогли у пошитті прапорів.

Кожен із нас свідомий того, що ми повинні мобілізувати наші зусилля для досягнення омріяної мети! Наближаймо день перемоги разом! 

          Мирного, яскравого нам неба!  Нехай Господь збереже і благословить нас, Миколаївщину, країну!

Людмила ДАНИЛЬЧУК, голова профспілки

Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Первомайської міської ради

З офіційних джерел