Трансформацію мережі закладів загальної середньої освіти в Новобузькій ТГ Миколаївської області розпочато…

    272856834 248813627413446 831904872801702861 n 1Серед проблем формування мережі закладів, що забезпечують здобуття винятково профільної середньої освіти, основною є збалансування процесів оптимізації існуючої мережі закладів та забезпечення доступності якісної повної загальної середньої освіти на всіх її рівнях (початкової, базової та профільної середньої освіти).

     Освітня реформа – це не процес одного дня. Що зроблено в громаді?

      На рівні засновника створено координаційну раду з питань трансформації мережі закладів освіти Новобузької міської ТГ, до складу якої увійшли депутати місцевої ради, представники виконкому, відділу освіти, молоді та спорту, директори закладів освіти, представники організації районної Профспілки освітян. У найближчий час планується зустріч із керівниками закладів.

   01 та 07 лютого відбулися наради керівників закладів загальної середньої освіти. Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради Сотсков Сергій Анатолійович зазначив, що процес обговорення трансформації мережі розпочато. Кожен заклад освіти на нараді мав можливість надати пропозиції щодо трансформації свого закладу, його подальшого існування в умовах реформування.

    Голова районної освітянської Профспілки Наталія Художник зазначила, що реформа освіти – це не виклик, а поставлене перед нами завдання. Маємо провести реформу найменш болісно, бо вона зачіпає чи не кожного жителя нашої громади, а особливо педагогів. Треба до цього питання підійти виважено і поступово, щоб виконати найголовніше у цьому процесі – це якість освіти, але не втратити вчителя, як основного виконавця цього завдання.

Наталія Художник,

голова Новобузької районної організації Профспілки, Миколаївська область      

З офіційних джерел