Відбулось засідання Казанківської районної ради

567896555521 січня 2022 року відбулося засідання Казанківської районної ради Профспілки працівників освіти за участі соціальних партнерів – керівників закладів та установ освіти. В роботі засідання брав участь та виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Олександр Богданович Лука.

Основним в порядку денному засідання було питання про підсумки роботи по виконанню Угоди між відділом освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради та Казанківською районною організацією профспілки працівників освіти і науки України за 2021рік та завдання на 2022р.

IMG 213065

У своїх виступах доповідачі з цього питання Лука О.Б., начальник відділу освіти, молоді та спорту та Дьоміна О.П., голова районної організації профспілки підтвердили, що Угода є дійсно необхідним документом – нормативним актом соціального партнерства, яким регулюються трудові відносини та соціально-економічні питання працівників освіти.

Відповідно до Угоди сторони працювали над створенням умов для підвищення ефективності роботи закладів та установ освіти.

Велика увага доповідачів була звернена на перспективи розвитку освіти в громаді на 2022рік, завдання первинних профспілкових організацій по виконанню основних заходів плану роботи на 2022рік.

IMG 211400

По завершенні розгляду питання голова районної організації профспілки О.Дьоміна вручила нагороди колективам та окремим членам профспілки за успіхи у роботі та високі досягнення у 2021році.

Ольга Дьоміна, голова Казанківської районної

організації Профспілки

З офіційних джерел