Підводимо підсумки роботи за рік.

20211224 12113928 грудня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4 відбулося засідання ради голів первинних профспілкових організацій працівників освіти, на яке були запрошені директори закладів освіти та начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради ім. Б.Грінченка Ю.М. Сінчук.

На засіданні розглядалися питання згідно плану роботи.

1.Формування позитивного іміджу Профспілки та забезпечення на цій основі зростання мотивації профспілкового членства.

2.Про підсумки роботи міської організації профспілки у 2021 році.

IMG-d2951190abf88ccc7cc89d7355287065-V

Висвітлюючи питання мотиваційних аспектів профспілкового членства, голова міськпрофради Світлана Майстренко наголосила , що особливу увагу слід зверну­ти на первинні профспілкові організації, які є головним плацдармом, де саме форму­ється й реалізується профспіл­кове членство. У сучасних умовах цифрових техноло­гій та пандемії COVID-19 профспілкам необхідно бути гнучкими й швидко адап­туватися.

20211224 121413

На сьогодні профспілка – це єдина надійна опора для працівників, і тіль­ки вона може реально їх захистити. Сучасний профспілковий лі­дер має бути добре підготовленим, по­інформованим, з полум’яним серцем Данко. Людиною, яка діє в площині «колектив + ін­дивідуальність» із власним професійним почерком, вагою слова і набором відповідних компетентностей, які сьогодні потрібні у профспілковій роботі. Адже лише сучасний і професійний лідер із «щитом та мечем на полі бою із соці­альною несправедливістю» в нових умовах може відстоюва­ти права тих, хто йому повірив і довірив їх».

Раїса Гавриш та Олена Гордієнко проінформували присутніх, про роботу проведену міською організацією профспілки у 2021 році.

З питань порядку денного виступили директор Южноукраїнської гімназії №1 Коломійчук Т.П., голова первинної профспілкової організації ЮЗШ№4 Дібрівна Т.О.

Юрій Сінчук, начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради ім.Б.Грінченка , нагородив грамотами освітян за плідну роботу, проінформував присутніх про стан фінансування закладів освіти у 2021 році, та перспективи фінансування у 2022 році.

Учасники засідання одноголосно визнали роботуЮжноукраїнської міської ради Профспілки у 2021 році задовільною.

Радою голів вироблені рекомендації щодо ефективної роботи Профспілки у 2022 роціЗасідання пройшло конструктивно, на належному організаційному рівні.

С.І. Майстренко,

голова Южноукраїнської міської організації Профспілки працівників освіти.

З офіційних джерел