Працювати у творчому пошуку

Первомайська міська організація профспілки працівників освіти  і науки представляє Творчий портрет профспілкового комітету Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

 

 

  

Історію кожної школи пишуть закохані в свою справу, інтелігентні й вічно молоді особистості, що знаходяться у постійному творчому пошуку.

Профспілкова організація Первомайської ЗОШ № 4 існує з часу заснування закладу і протягом всього періоду успішно захищає трудові та соціально-економічні права й інтереси працівників. І першим лідером міської організації профспілки освітян стала представниця саме цієї школи, вчителька української мови та літератури Рибіцька Катерина Лаврентіївна.  

Сьогодні первинна профспілкова організація закладу налічує 79 спілчан, а її профспілковий комітет – це команда однодумців, які працюють злагоджено, позитивно, результативно. При складанні розкладу уроків профком контролює дотримання принципу педагогічної доцільності і максимальної економії часу вчителів, надання вільного дня для методичної роботи. Навчальне навантаження педпрацівників узгоджується з профкомом не пізніше ніж за два місяці до початку наступного навчального року.  

Майже 15 років первинну профспілкову організацію очолює вчитель початкових класів Дегтяренко Ліана Георгіївна – лідер, який зберігає традиції профспілкового руху, і організатор, що намагається охопити профспілковою роботою всі сторони багатогранного життя школи. Ліана Георгіївна знає все про кожного члена своєї профспілки: про стан здоров’я, про родину, дітей, про умови життя, проблеми. Тому своєчасно звертає увагу профспілкового комітету, адміністрації на необхідність надання допомоги тим, хто її потребує.  

 

Голова міської організації профспілки

працівників освіти  м. Первомайська                                  Сисоєва І.В.

З офіційних джерел