Працювати на результат

55556789904509p009Баштанська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України сьогодні і - це організація, чия діяльність спрямована на активну участь у відстоюванні і захисту прав та інтересів членів Профспілки, створення безпечних умов праці, організацію відпочинку та культурного дозвілля членів Профспілки та їх сімей.

Профспілка об’єднує, допомагає вирішувати різні проблеми, бере участь в житті кожного члена Профспілки, тому районна організація Профспілки ставить перед собою мету – створення сильної профспілкової організації, здатної захистити законні права та інтереси своїх членів Профспілки.

 Сила районної організації – в єдності членів Профспілки, яке тим міцніше, чим більше їх вступає до лав своєї організації. Люди почали усвідомлювати те, що не під силу окремому працівнику, під силу масовій організації, що спирається на закон.

Баштанська районна організація Профспілки працівників освіти налічує 830 членів Профспілки, 37 первинних профспілкових організацій.

Раду голів первинних профспілкових організацій очолюють справжні фахівці своєї справи, які завжди прийдуть на допомогу кожному члену Профспілки.

Участь членів профкому в складі комісії по трудових спорах, атестаційної комісії, комісії зі створення належних умов праці, по встановленню різних видів надбавок і доплат, інших комісій, забезпечує тісну співпрацю адміністрації та районної організації Профспілки, що сприяє розвитку соціального партнерства та взаємної довіри.

45676422775

       Для оперативного обліку членів Профспілки ми створили базу даних в електронному вигляді, яка постійно оновлюється.

Враховуючи рекомендації обкому Профспілки ми плануємо свою роботу на рік та помісячно.

Протягом року були проведені засідання ради та президії районної організації Профспілки з порядком денним:

- про реалізацію спільних зобов’язань Профспілки по виконанню Угоди в частині трудових та соціально- економічних прав освітян;

- контроль за виплатою освітньої субвенції;

- здійснення громадського контролю по охороні праці;

- про участь у обласному конкурсі «На кращий відео репортаж про роботу Профспілки»;

- святкування Дня працівника освіти, Новорічних та Різдвяних свят;

- підведення підсумків роботи профспілкової організації;

- фінансовий звіт за 2020 рік;

- обговорення та затвердження плану роботи, кошторису районної профспілкової організації на 2021 рік.

На засіданнях рад постійно ведеться робота по зміцненню лав членів Профспілки.

На базі Баштанської районної організації Профспілки був проведений обласний семінар-навчання «Вивчаємо кращий профспілковий досвід», де взяли участь представники обкому, голови Новобугської, Казанківської, Снігурівської, Березнегуватівської та Вітовської районних організацій Профспілки працівників освіти.

Також проводились зустрічі з адміністрацією по формуванню бюджету на 2021 рік.

Плідні були зустрічі з головами Інгульської та Привільненської сільських територіальних громад по обговоренню та підписанню колективних договорів на 2021-2025 роки.

1221111198

Обов'язкова умова для мене, як профспілкового лідера:

- по перше – постійно поповнювати свої знання, використовуючи матеріали обкому Профспілки;

по друге, інформувати членів Профспілки про стан справ в системі освіти, завдання та заходи з питань профспілкової роботи.

    Профспілці є над чим працювати.

У перспективі – робота по мотивації членства в Профспілці, організації культурно-масової, спортивної роботи, оздоровлення, розвитку інформаційної політики та соціального партнерства.

Останнім часом, у зв’язку з різними змінами в системі освіти, а також в системі оплати педагогічної праці, потрібно все більше знань трудового законодавства.

Ми розуміємо, що сьогодні не можна стояти на місці, не можна жити колишніми успіхами, тому оновлення профспілкової роботи, постійний пошук, мотивація працювати на результат.

О. Васюнькін, голова Баштанської

районної організації Профспілки

З офіційних джерел