Реорганізуємо Профспілку.

IMG 20201211 10385611 грудня 2020 року відбулися робочі зустрічі з керівниками та головами первинних профспілкових організацій закладів освіти, які у зв'язку з реформою децентралізації влади в Україні та створенням об'єднаних територіальних громад увійшли до складу Шевченківської та Первомайської ОТГ:

-Знам′янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, директор Бляха Федір Михайлович, голова профорганізації Бережанська Галина Василівна;

-Любомирівського НВК, директор Гаврилюк Лариса Олексіївна, голова профорганізації Гончаревич Світлана Василівна;

-Новокиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів , директор Атрощенко Надія Миколаївна, голова профорганізації Подвіженко Наталія Миколаївна;

-Центральної ЗОШ І-ІІІ ступенів, директор Іванченко Людмила Петрівна, голова профорганізації Устичук Марина В’ячеславівна;

-Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, директор Хлань Наталія Василівна, голова профорганізації Дмитришина Наталія Михайлівна.

IMG 20201211 103646

У кожному з названих закладів пройшло жваве обговорення питань переходу закладів освіти та первинних профорганізацій до новостворених ОТГ з заступником голови обласної організації Профспілки Горощенком В.Ф., головою Снігурівської районної організації Профспілки Руденком О.Ф., в.о. голови Вітовської районної організації Профспілки Петренко О.М.

IMG 20201211 115039

Руденко Олександр Федорович висловив щиру подяку директорам та головам первинних профорганізацій за плідну співпрацю у складі Снігурівської районної профорганізації.

Петренко Оксана Миколаївна ознайомила з візитівкою Вітовської районної організації Профспілки та окреслила перспективи подальшої діяльності.

З офіційних джерел