Підписано угоду на новий термін

20201209 08563509.12.2020 р. Вознесенською районною організацією Профспілки працівників освіти підписано Угоду про співпрацю та соціальне партнерство з Прибужанівською сільською об’єднаною територіальною громадою на 2021-2025 роки.

Угоду підписали:

Від сторони Прибужанівської сільської об’єднаної територіальної громади:

- Тараненко Олександр Анатолійович, голова ОТГ;

- Заграєнко Наталія Петрівна, головний бухгалтер;

- Тофанюк Любов Володимирівна, головний економіст.

Від сторони районної організації Профспілки працівників освіти:

- Чепілка Олена Матвіївна, голова районної організації Профспілки працівників освіти,

- Білоус Микола Анатолійович, голова первинної профспілкової організації Прибужанівської ЗОШ;

- Очкур Оксана Миколаївна, голова комісії з соціально-економічних питань районної організації Профспілки працівників освіти, старший економіст відділу освіту.

Досвід роботи з громадою ще тісніше налагодив соціальний діалог з керівництвом громади. Збереглися в закладах освіти всі первинні профспілкові організації.

Спілчани повірили, що саме через Угоду, колективні договори в закладах освіти вирішуються питання трудових, соціально - економічних прав та інтересів працівників, вирішуються питання підвищення рівня життя членів колективу.

20201209 085352

Вагома практична допомога надається обласним комітетом Профспілки. Від обкому Профспілки отримано методичні рекомендації з питань укладення угод та колективних договорів. Завдяки обкому прийнято ряд гарантій, які набагато вищі, передбачених законодавством: щодо додаткових відпусток, оплати простою не з вини працівника, забезпечення зайнятості, оплати праці і умов праці та інші.

20201209 085518

 

А головне, виконання умов Угоди вплине на участь у розробці та реалізації програм економічного розвитку об’єднаних територіальних громад, у формуванні місцевих бюджетів, які повинні передбачати кошти на повне фінансування бюджетної сфери, соціальних виплат та відрахування коштів первинним профорганізаціям на культмасову та оздоровчу роботу не менше 0,3 відсотка фонду оплати праці та інше.

Така співпраця дуже необхідна в сучасних умовах.

О.М.Чепілка, голова Вознесенської районної

організації Профспілки

З офіційних джерел