Формула успіху молодого вчителя.

54657688Першорядними завданнями своєї роботи Миколаївська обласна освітянська Профспілка визначає підвищення престижу педагогічної праці, сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, підтримку молодих вчителів.

На міжрегіональному онлайн семінарі в програмі ZOOM, який відбувся 13 жовтня 2020 року на базі Новоодеської районної організації Профспілки, голова Погоріла О.Г., і було презентовано досвід кращих молодих вчителів району.

Для голів первинних профспілкових організацій Новоодеського району та голів районних, міських організацій Профспілки педагогічні надбання молодих вчителів Сухоєланецької ЗОШ І-ІІІ ст. презентували директор школи Діброва Л.О. та голова первинної профспілкової організації Баришнікова О.В.

Голови первинних профспілкових організацій Бузької ЗОШ І-ІІІ ст. Бут Л.О. та Дільничної ЗОШ І-ІІІ ст. Гаразда Г.В. у своїх виступах акцентували увагу на турботу Профспілки про вчителя та про старання працювати професійно, по сучасному і самих вчителів.

976980--

Усі виступи супроводжувались яскравими мультимедійними презентаціями.

В підведенні підсумків семінару взяли участь заступник голови обласної організації Профспілки Горощенко В.Ф., голова Первомайської міської організації Профспілки Сисоєва І.В., голови районних організацій Профспілки: Єланецької – Кравчук В.Я., Казанківської – Дьоміна О.П., які відзначили актуальність теми семінару та позитивний досвід Новоодеської районної організації Профспілки в цьому напрямку.

Проведення міжрайонних семінарів в області продовжується.

З офіційних джерел