Профспілкове навчання в інтересах спілчан

P1000269Відповідно до плану роботи обласного комітету Профспілки, у приміщенні Новобузького центру позашкільної освіти, 29 вересня 2020 року, відбувся обласний, регіональний семінар – навчання на тему : « Позиція Профспілки – захищати соціально – трудові права».

Семінар проходив за участю заступника голови обласної організації Профспілки В.Ф.Горощенко, голів первинних профспілкових організацій Новобузького району та голів районних організацій Профспілки Казанківського району Дьоміної О.П., Вітовського – Шаланича Я.М., Баштанського - Васюнькіна О.В., Снігурівського – Руденка О.Ф., Березнегуватського – Заграй Л.М., фахівців обласного комітету Профспілки.

         Начальник відділу освіти, молоді і спорту Новобузького ОТГ   Остапенко В.Я. проінформувала про фінансовий стан освіти і матеріальне забезпечення педагогічних працівників та підкреслила подальшу тісну співпрацю з районною організацією Профспілки.

P1000276

Голова  Новобузької   районної організації Профспілки Художник Н.М. та голова первинної профспілкової організації Новобузької ЗЗСО № 9 Стручук О.М. презентували досвід роботи з питань трудового законодавства.

P1000310

В ході семінару на засадах компетентнісного підходу учасники опрацьовували дискусійне завдання у форматі панельної дискусії, обмінювались власною позицією в питаннях відстоювання прав спілчан,а за допомогою профспілкового квесту розвязували актуальні правові питання.

P1000266

 

        Профспілчани Новобужжя отримали з соціально – трудових питань роздатковий матеріал,позитивні враження від заходу, збагатились новим досвідом, який будуть впроваджувати у своїй профспілковій діяльності.

З офіційних джерел