Вчимось працювати по новому

P100022317 вересня 2020 року на базі Баштанської районної організації Профспілки пройшов міжрайонний регіональний семінар-навчання голів районних, міських, первинних організацій Профспілки в режимі онлайн на тему: «Вивчаємо кращий профспілковий досвід: Соціальний діалог в дії».

Модератор семінару Васюнькін О.В., голова Баштанської районної організації Профспілки.

Семінар проходив за участю заступника голови обласної організації Профспілки В.Ф.Горощенка, начальника відділу освіти Баштанської міської ОТГ Зеркаліної Г.Р., голів районних організацій Профспілки Казанківського району Дьоміної О.П., Новобузького - Художник Н.М., Снігурівського – Руденка О.Ф., Вітовського – Шаланича Я.М., Березнегуватського – Заграй Л.М.

До семінару – навчання в режимі онлайн приєдналися голови та керівники закладів освіти Баштанського району.

24674332

У виступах учасників семінару Зеркаліної Г.Р., начальника відділу освіти, Богданова В.О., директора Старогороженського ЗЗСО, Кравчук А.М., директора ЗДО №4 «Дюймовочка», Левицької І.М., заступника голови Баштанської районної організації Профспілки, Тарасенка О.І, голови профкому Новоолександрівського ЗЗСО та інших постійно підкреслювалась важливість та результативність соціального діалогу на різних рівнях, роль Профспілки у вирішенні життєво важливих для всіх працівників закладів освіти питань.

Виступаючі також відзначили, що Баштанська районна організація вже стала організацією, яка перейшла в онлайн і її досвід заслуговує на увагу.

P1000214

Семінар пройшов на високому організаційному рівні.

Учасникам семінару було надано роздатковий методичний матеріал та надіслано в первинні профорганізації для використання в роботі.

З офіційних джерел