Залишки освітньої субвенції можуть бути використані на організацію дистанційного навчання

IMG 1363 18567У МОН зазначають, що станом на 01 січня 2020 р. залишки освітньої субвенції на рахунках місцевих бюджетів склали 5,5 млрд гривень,а за результатами першого півріччя — 7,7 млрд грн.

Залишки коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду зберігаються на рахунках відповідних місцевих бюджетів і використовуються у наступному бюджетному періоді.

Так, залишки коштів за освітньою субвенцією, що склалися на початок року, можуть бути спрямовані на будь-які напрями, що стосуються оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти.

«Кошти освітньої субвенції розподіляються та направляються у регіони згідно з вимогами чинного бюджетного законодавства. Ця робота проводиться під наглядом органів Державної казначейської служби. Впливу людського чинника немає. Залишки коштів можуть бути, це звичайна практика і причини можуть бути різними. Ми постійно здійснюємо моніторинг та аналіз ситуації. Дистанційне навчання ми розглядаємо як додаткову можливість здобуття знань, а тому залишки коштів освітньої субвенції у разі потреби можуть бути використані на організацію цього процессу. Від адміністрації закладів освіти залежить зробити все, аби ці кошти направити на покращання ситуації вчителів», – зауважив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

( За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України)

З офіційних джерел