ТЕ, ЩО СХОВАЄШ, ПРОПАЛО, ТЕ, ЩО ВІДДАЄШ, МАЄШ

Сказати, що вона привітна й комунікабельна, чутлива до чужого болю, справжній професіонал – значить, майже нічого не сказати. Вона посміхається, коли хочеться плакати, не говорить "ні", коли відчуває, що є рішення краще, відстоює те, у що вірить. Хто вона, ця інтелігентна й почасти загадкова жінка? Її добре знають у районі, а досвід роботи переймають колеги з усієї області.

 Це, - голова Новоодеської районної організації Профспілки працівників освіти, - 

 Олександра Георгіївна Погоріла. 

Це, не для красного слівця, робота з людьми і для людей. Наша профспілка – найчисленніша в районі. До її складу входить 51 первинна профспілкова організація, яка об’єднує 1133 члени.

За роки діяльності Олександри Георгіївни на цій посаді профспілка освітян не опускається нижче п’ятого рівня в обласному рейтингу. Про здобутки свідчать кубки й почесні відзнаки, яким уже тісно на поличці, численні дипломи та грамоти. От і в минулому році профспілка освітян посіла третє місце.

Районна організація бере участь у різних конкурсах і вже традиційно – переможці або призери. Так, у 2011 році, в обласному турі Всеукраїнського конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію, переможцями стали організації Кандибинської, Сухоєланецької, Баловненської ЗОШ, Антонівської ЗОШ-інтернату та гімназії, дипломантами - Бузької ЗОШ, Себинського ДНЗ і ДНЗ № 5 смт. Нова Одеса. З охорони праці профспілка Троїцької ЗОШ посіла друге місце.

З метою якісного оздоровлення членів профспілки, на базі відпочинку «Зміна», у селі Рибаківка, відремонтовано кімнати, виготовлено нові меблі, придбано побутову техніку.

Щороку команда педагогічних працівників бере участь у спартакіадах.

Головним завданням профспілки було і є забезпечення захисту соціальних прав та інтересів працівників галузі. А укладання районної угоди між відділом освіти райдержадміністрації та профспілкою, колективних договорів між адміністраціями закладів освіти та первинними профорганізаціями дає право працюючим на матеріальне забезпечення і стимулювання.

На цій посаді вона і економіст, і юрист, і соціальний працівник.

Вважає, що кожну справу можна вирішити без конфліктів і протестів. «Скільки того життя, щоб витрачати його на сварки».

Олександра Георгіївна віддає людям своє тепло, любов, доброту. Раніше, працюючи вчителем, запалювала іскорку знань в учнях. А вони й через десятиліття звідусіль шлють їй слова подяки. Допомагає нині людям порадами у скрутні хвилини, домагається справедливості. Тож і має заслужену шану та повагу.

 

 

Новоодеська районна організація

профспілки працівників освіти

З офіційних джерел