"Не ганяйся за щастям: воно завжди перебуває в тобі самому"

5907776       11–12 березня 2020 у місті Винники Львівської області пройшла IX Міжнародна освітянська конференція. У роботі конференції взяли участь освітяни України, Польщі, Нідерландів. Миколаївщину представив голова Вітовської районної профспілки Ярослав ШАЛАНИЧ з групою педагогів області. Учасники мали змогу теоретично і практично працювати з колегами – однодумцями.

Під час відкритого діалогу "Від педагога до управлінця" Ярослав Шаланич та Пауліна Вантош-Рековська, директорка школи міста Радзинь-Хелмінський (Польща)провели порівняльну площину української та польської освіти.

986563

Цікавий та практичний досвід був отриманий на майстер – класі від Генка Бонса, завуча та інспектора школи для дітей з особливими потребами (Нідерланди), радника у правозахисній організації AMNESTY INTERNATIONAL - "Більше інклюзивної освіти означає: краще налаштування на відмінності у можливостях навчання та на різні інтереси  учнів".

48665

279333

Під час конференції педагогічний свій досвід презентувала заступниця директора Миколаївського економічного ліцею, експерт із медіа освіти, автор вправ проєкту онлайн-тулкіту із медіаграмотності Ганна Новицька.

87878

108990

366734

Усі присутні на конференції отримали безцінні знання та набутий досвід – завдяки творчим, небайдужим, висококваліфікованим та уважним професіоналам своєї справи. Адже сучасний педагог Нової Української Школи має заряджати та перезавантажувати, черпати нові ідеї від колег-партнерів, змінювати освітній простір на краще. В єдності наша сила!!!

6

11754

7

 

Вітовська районна організація Профспілки

працівників освіти і науки України

З офіційних джерел