У Первомайську відбулося чергове засідання ради Профспілки

4858589528 лютого 2020 року в приміщенні гімназії відбулося чергове засідання ради Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки з порядком денним:

1.       Соціальний діалог у дії. Про виконання у 2019 році Угоди між управлінням освіти і міською організацією Профспілки працівників освіти і науки на 2017-2020 роки.

2.  Про виконання бюджету міської організації Профспілки у 2019 році та затвердження бюджету на 2020 рік.

3.  Про підсумки міського етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах загальної середньої освіти.

46565656

 

З питань порядку денного виступили голова міської організації Профспілки освітян Ірина Сисоєва, начальник управління освіти Галина Остапенко, голова ревізійної комісії Валентина Слободянюк.

Члени ради Профспілки одноголосно визнали стан виконання Угоди між управлінням освіти і міською профспілковою організацією як задовільний.

494949934

За підсумками міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці заклади-переможці отримали цінні подарунки від ради Профспілки – принтери, а голови ПК – профспілкову виплату як заохочення.

І місце посіли:

-      ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (в.о. директора Степанова Л.М., голова ПК Браковець І.О.);

-     НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15–колегіум» (директор Погорєлова Т.В., голова ПК Горбачова О.Ю.);

ІІ місце:

-      Первомайська гімназія (директор Качура Н.С., голова ПК Харламова О.А.);

ІІІ місце:

-      ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (директор Іщенко О.В., голова ПК Васютинська І.М.).

Засідання пройшло конструктивно, на належному організаційному рівні. Усі учасники заходу отримали нормативні документи для використання в роботі та поінформування спілчан.

Ірина Сисоєва, голова Профспілки освітян Первомайська

З офіційних джерел