Удосконалюємо профспілкову діяльність.

IMG 78795Які настрої у спілчан Арбузинського, Врадіївського районів, які проблеми їх хвилюють, чи потрібна Профспілка освітянам сьогодні, чи ведеться соціальний діалог Профспілки з роботодавцями, - і ще цілий ряд питань з організаційної , внутрішньоспілкової роботи вивчали представники обласного комітету Профспілки Горощенко В.Ф., заступник голови обласної організації Профспілки, Нестеренко Н.П., інспектор обласної організації Профспілки.

Арбузинський район, голова районної організації Михайлик Н.І.

 Зустрічі з профспілковим активом загальноосвітніх шкіл № 1,2, голови профспілкових комітетів Пластамак В.В., Жеванова Г.О. та працівниками відділу освіти, начальник Дерій В.В. показали, що настрій спілчан – працювати і перебувати в освітянський профспілці, яка сьогодні діє дійсно в інтересах людей. Членство в організаціях складає 100 %.

IMG 78561

В районі ведеться активно соціальний діалог з начальником відділу освіти Дерій В.В., заступником голови Арбузинської селищної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Ружанською Л.С., начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Благодатненської ОТГ Захарченком В.А. та головами об'єднаних територіальних громад, в результаті якого, на кінець 2019 року, освітяни отримали всі доплати, надбавки, грошову винагороду в повному обсязі.

Врадіївський район. Голова районної організації Профспілки Фасій К.В.

Відбулась зустріч з профспілковим активом ЗОШ №3, голова профспілкового комітету Пирогова Н.А.

IMG 78633

IMG 78602

IMG 78724

 Обговорено існуючі проблеми з питань внутрішньоспілкової роботи, мотивації профспілкового членства, дотримання Статутних норм виборними профспілковими органами щодо організаційного зміцнення Профспілки, удосконалення соціального партнерства, навчання профактиву, інформаційного забезпечення, тощо. З усіх питань надано практичну допомогу.

 

З офіційних джерел