Аналізуємо підсумки 2019 року і плануємо на 2020

9.01        9 січня 2020 року відбулося засідання Миколаївського міського комітету профспілки працівників освіти, на якому президія звітувала про роботу за 2019 рік. На основі узагальненої інформації щодо роботи у 2019 році, критичних зауважень та пропозицій учасників Пленуму визначені завдання щодо вдосконалення роботи міської організації та заплановані основні заходи на 2020 рік. Також розглянуті питання щодо виконання колективної Угоди і колдоговорів в закладах освіти за 2019 та внесення доповнень на 2020рік.

   Членами міськкому обговорено питання діяльності первинних організацій закладів загальної середньої освіти у розвитку впровадження сучасних інформаційних технологій у профспілковій роботі та мотивації профспілкового членства. А також затверджені звіти ревізійних комісій первинних організацій за 2019 рік. З окреслених питань прийняті відповідні рішення.

9.01.20

 При обговоренні ситуації, пов’язаної з ухваленням Урядом законопроекту «Про працю», що загрожує дотриманню конституційних прав громадян України, та вносить негативні зміни у трудовому законодавстві було прийнято рішення про підтримку дій ФПУ та галузевої Профспілки та участі в заходах, спрямованих на захист трудових та соціально-економічних прав трудящих.

9.01.Царлова

9.01.2020

 

 С.В.Мовчан, голова Миколаївського міськкому Профспілки

З офіційних джерел