Рада голів Профкомів Баштанського району

DSCF004419грудня 2019 року відбулося засідання ради голів первинних профспілкових організацій працівників освіти і науки України.

На засіданні розглядалося питання про укладання колективних договорів та їх доповнень. Було підписано Угоду між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради та Баштанською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2020-2024 роки начальником відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Ганною Зеркаліною та головою Баштанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олександром Васюнькіним.

 Зі звітом районної організації профспілки за 2019 рік ознайомив Олександр Васюнькін та Валентина Григорчук. Обговорили питання кошторису на 2020 рік.

DSCF0023

DSCF0026

Про захист прав освітян виступила член обкому Марина Максимова. Наголосила, що освітяни мають бути захищеними та знати свої права. Олександр Васюнькін звернув увагу голів первинних профспілкових організацій щодо підвищення соціального захисту молодих педагогічних працівників, забезпечити взаємодію Профспілки з керівниками шкіл та органами місцевого самоврядування. Запропонував створити молодіжну раду членів профспілки при райкомі профспілки, включити в колективні договори розділ «робота з молодими педагогами».

DSCF0047

Підбиваючи підсумки засідання рада голів виробила рекомендації щодо ефективної роботи Профспілки на 2020 рік.

DSCF0032

DSCF0036

Несподіванкою для присутніх було привітання Святого Миколая з новорічними святами, яке організували працівники закладу дошкільної освіти №4 «Дюймовочка».

                                     О. Васюнькін, голова Баштанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

З офіційних джерел