Активні будні Профспілки.

14.11Відповідно до плану роботи Вознесенської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України 14 жовтня 2019 року відбулось засідання ради Профспілки з питань:

- Про вирішення програмних завдань Профспілки в частині організаційного зміцнення та мотиваційних аспектів профспілкового членства.

-  Підвищення соціального захисту молодих педагогічних працівників «Молоді – підтримку і турботу».

Висвітлюючи питання мотиваційних аспектів профспілкового членства, голова міської організації  Профспілки Крючкова С.О. наголосила на необхідності нарощування членства в первинних профспілкових організаціях закладів освіти, а також закликала голів бути активними лідерами та діяти так, щоб кожний член Профспілки відчував захищеність своїх прав та інтересів на всіх рівнях.

14.11.19

 

Сьогодення потребує притоку ініціативної молоді, особливо до виборних профспілкових органів. Сучасний молодий профлідер зовсім нова генерація, яка має кардинально модернові погляди і підходи до профспілкової роботи. Тому міська освітянська Профспілка, не тільки приділяє велику увагу професійному та духовному становленню молодих вчителів, піклується про створення для них належних матеріально-побутових умов, а й залучає їх до профспілкової діяльності.

14 лист.2019

 

До робочого засідання долучився інженер з охорони праці Управління освіти Замостяник М.М., який інформував про навчання та перевірку знань представників Профспілки з питань охорони праці і безпеки життєдіяльності та наголосив на необхідності виконання зобов’язань розділу „Охорона праці” колективних договорів.

Учасники засідання перевірили свій рівень знань через вирішення тестових завдань з питань атестації та тарифікації педагогічних працівників.

Світлана Олександрівна акцентувала увагу присутніх на проведені саме в цей день,-14 листопада солідарної акції в Києві за участю активістів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, представників трудових колективів, профспілкових працівників апаратів.

Всі присутні профспілкові лідери закладів освіти м.Вознесенська долучились до всеукраїнської акції з вимогами щодо проекту Держбюджету-2020 та на підтримку профспілкового проекту Трудового кодексу.

Крючкова С.О., голова Вознесенської міської організації Профспілки 

З офіційних джерел