Обговорюємо, приймаємо рішення, діємо…

11061Відповідно до плану роботи на 2019 рік 12 листопада в приміщенні ЗОШ №12 відбулося засідання ради Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки з порядком денним:

1. Роль Профспілки у становленні молодого спеціаліста.

2. Дії ЦК, обласної та міської організацій Профспілки щодо захисту соціально-економічних прав і інтересів працівників освіти.

3. Про підсумки міського етапу оглядів-конкурсів на кращу первинну профспілкову організацію, на кращий відеорепортаж про профспілкову роботу.

11082

Учасники заходу відмітили актуальність та важливість питання щодо соціальної підтримки молодих педагогів. Рішенням міської ради Профспілки затверджено Положення про цільовий Фонд Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України «Підтримка освітянської молоді», який утворюється з метою фінансової підтримки молодих педагогів віком до 35-ти років у вирішенні соціально-побутових проблем, сприяння підвищенню їх фахової майстерності, надання пільг в організації оздоровлення.

11083

Обговоривши дії ЦК, обласної та міської організацій Профспілки щодо захисту соціально-економічних прав і інтересів працівників освіти, рада прийняла рішення всебічно поширювати зазначену інформацію серед спілчан, активно використовувати всі форми соціального діалогу для вирішення проблем освітян.

11084

За підсумками міського етапу обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію та кращий відеорепортаж про профспілкову роботу первинки були нагороджені грамотами, а голови ПК отримали профспілкову виплату як заохочення. Усі присутні отримали задоволення від перегляду відеоматеріалів закладів-переможців конкурсів.

Засідання пройшло конструктивно, на належному організаційному рівні.

Ірина Сисоєва, голова Профспілки освітян м.Первомайська

З офіційних джерел