Трудовим правам працівників освіти – надійний захист Профспілки

IMG 662829 жовтня 2019 року, відповідно до плану роботи Миколаївського обласного комітету Профспілки, на базі опорної первинної профорганізації Єланецької ЗОШ було проведено регіональн міжрайонний ( кущовий) семінар «Трудові відносини в умовах реформування освітньої галузі та децентралізації влади».

В роботі семінару взяли участь голови первинних профспілкових організацій    Єланецького району, директори, голови районних організацій Профспілки Вознесенського, Новоодеського, Веселинівського, Братського районів та фахівці обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

Голова Єланецької організації Профспілки Кравчук В.Я. , відкриваючи семінар наголосила, що навчатися сьогодні – це завжди розвиток та позитивні перетворення. А у Профспілці, яка щодня працює з людьми, це дуже важливо, адже час вимагає змін і уміння вирішувати різні складні соціально - правові ситуації.

        У форматі профспілкового тренінгу відбулося обговорення питань з трудового законодавства, реалізації профспілковими комітетами своїх повноважень та виконання тестів по атестації та тарифікації педагогічних працівників, розігрування робочих ситуацій. В ході семінару було проведено відкрите засідання профспілкового комітету Єланецької гуманітарної гімназії, що дало можливість молодим головам первинок побачити на власні очі приклад проведення засідання та позицію членів профспілкового комітету в питаннях контролю і відстоюванні прав спілчан.

IMG 6622

Такі кущові семінари збагачують профспілковий актив новими знаннями, допомагають розвивати передовий профспілковий досвід, використовуючи для цього різноманітні форми і методи інтерактивного навчання, а також намічають тенденції розвитку профспілкового навчання у подальшій роботі.

           Голови первинних профорганізацій відмітили особливу атмосферу заходу- і ділову, і потрібну, і водночас невимушено теплу.

IMG 6639

В.Я.Кравчук, голова Єланецької організації Профспілки

З офіційних джерел