Профспілкова вітальня

1073124 жовтня 2019 року відбувся регіональний семінар на базі Первомайської районної організації Профспілки, голова Вороніна Л.П.

     В семінарі взяли участь: голова Первомайської районної ради Вовк С. А.; голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Оборонько В.М., працівники апарату обласного комітету Профспілки, голови районних, міських організацій Профспілки: м. Южноукраїнська Майстренко С.І., Кивоозерського району Муравська І.О., Врадіївського району Фасій К.В., Доманівського району Чорна О.М., соціальні партнери та профспілкові активісти Первомайської районної організації Профспілки.

Семінар розпочався з відкриття профспілкової вітальні. Учасники семінару були залучені до участі в таких модулях, як «Відкритий мікрофон», «Мистецький міні-модуль», «Від сердця до сердця», «100 хвилин краси і здоров'я».

2 0122

IMG 74942

Л.П.Вороніна до підготовки та проведення семінару підійшла дуже відповідально, креативно, з великим натхненням. Надзвичайно вдало було підібрано місце проведення семінару, нестандартні форми роботи.

IMG 74367

Враження учасників семінару було одностайним: досвід роботи Вороніної Л.П. заслуговує на вивчення та розповсюдження.

IMG 74661

Так тримати!

З офіційних джерел