Молоді – підтримку і турботу: засідання профспілкового клубу

 DSC0181а10 жовтня 2019 року Первомайською міською організацією Профспілки працівників освіти за участю представника обласного комітету Профспілки проведено засідання профспілкового клубу з теми «Молоді – підтримку і турботу». У ньому взяли участь досвідчені та молоді голови первинних профспілкових організацій міста.

Підтримка молодіжного профспілкового руху, поповнення з нього кадрового резерву, посилення соціального захисту молодих педагогічних працівників – є сьогодні запорукою подальшої модернізації галузевої Профспілки і в цілому подальшого розвитку країни.

Представники групи «Досвід» ділилися своїми напрацюваннями щодо роботи з молодими педагогами, розповідали про свої «секрети» підтримки молоді, забезпечення її соціального та професійного становлення, залучення до участі у діяльності освітянської Профспілки.

Профспілкові ж лідери з групи «Початківці» презентували своє бачення співпраці з молодими колегами, свої шляхи активної взаємодії з молоддю.

 DSC0172

Обмінявшись думками, учасники заходу дійшли спільного висновку, що на часі сьогодення розробка нової ідеології, яка б відповідала новим викликам щодо соціального захисту молодого педагога, формуванні у нього впевненості у власних силах, прагненні до професійного й творчого зростання, активного громадського життя в лавах галузевої Профспілки.

 DSC0161

По завершенню роботи клубу всі присутні отримали брошурку – путівник молодого спеціаліста «Ти потрібен Профспілці, Профспілка потрібна тобі», яку підготувала міська організація профспілки.

 DSC0167

 

Ірина Сисоєва, голова Профспілки освітян м.Первомайська

З офіційних джерел