Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація

DSC 0602

14 вересня працівники закладів освіти Казанківщини взяли участь у Спартакіаді, присвяченій Дню фізичної культури і спорту.

Спартакіада серед працівників закладів освіти проводилась в межах реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація", затвердженої Указом Президента України від 09.02.2016р. №42/2016

Організаторами Спартакіади стали відділ освіти, молоді, спорту та культури Казанківської РДА (начальник Онищенко І.А,), відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради (начальник Лука О.Б.) та Казанківська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України.

DSC 03689

Освітяни 13 навчальних закладів змагались з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу. Жвавий інтерес викликали змагання зі спортивного туризму.

DSC 0407

DSC 0408

Спартакіада стала справжнім святом спорту, молодості, завзяття і жаги перемог. Учасники змагань отримали багато позитивних емоцій, задоволення від спілкування, нові враження. Свідчення цього були усміхнені обличчя учасників та вболівальників, які світилися щастям та радістю.

Переможцями у загальнокомандному заліку стали команди Казанківської ДЮСШ -І місце, Веселобалківської зош І-ІІІст. - ІІ місце, Миколо-Гулаківської зош І-ІІІст - ІІІ місце. Всі переможці отримали грамоти, дипломи, кубки та грошові сертифікати від профспілкової організації.

DSC 0561

DSC 0592

О.П.Дьоміна, голова Казанківської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України

З офіційних джерел