Беремо участь у серпневій конференції

IMG 20190827 090956Для освітян району вже традиційно початок нового навчального року знаменує серпневий захід, у ході якого підбиваються підсумки року минулого, визначаються нові тенденції та завдання освітньої галузі на наступний навчальний рік.

27 серпня 2019 року в актовій залі відділу освіти відбулася розширена нарада педагогів Доманівського району, провідна ідея якої - «Нова українська школа – від старту до успіху!».

У роботі наради взяли участь голова Доманівської районної державної адміністрації Осадчук Є.Л., голова Доманівської районної ради Кушнір Т.Л., Чорна О.М., голова Доманівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, керівники закладів освіти, голови профкомів, вчителі, працівники Доманівського освітнього центру.

Розширена серпнева нарада – це визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік та підведення підсумків за минулий, обмін думками, враженнями.

З доповіддю про аналіз діяльності дошкільних та загальноосвітніх закладів загальної середньої освіти району за 2018-2019 н.р. та пріоритетні напрямки і завдання щодо розвитку системи освіти у 2019-2020 н.р. виступила начальник відділу освіти Доманівської райдержадміністрації О.Маценко.

Особлива увага у доповіді начальника відділу освіти райдержадміністрації приділялась таким питанням:

- особливості розвитку дошкільної освіти в районі;реалізації Концепції «Нова українська школа», робота з обдарованою молоддю, стан інклюзивної освіти та інше.

Крім того, в доповіді було проаналізовано стан фінансування галузі, визначені заходи щодо покращення матеріально-технічної бази шкіл та пріоритетні завдання, над якими будуть працювати педагоги району у 2019-2020 навчальному році.

FB IMG 15669171297371233

У обговоренні доповіді взяли участь Онищак В.М., директор Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст., Русило С.М., директор Маринівської ЗОШ І-ІІІ ст., Остапенко І.В., завідувач Зеленоярського закладу дошкільної освіти.

Голова Доманівської районної державної адміністрації Осадчук Є.Л. та голова Доманівської районної ради Кушнір Т.Л привітали освітян району та відзначили кращих педагогів за наполегливу працю, самовідданість і любов до обраної професії, підкресливши особливе значення виховання учнів у ході реалізації Концепції «Нова українська школа», побажали освітянам вдалого початку нового навчального року та творчих успіхів.

Вітання освітян продовжила голова Доманівської райради Профспілки Чорна О.М.

Під час наради відбулася церемонія нагородження освітян за підсумками минулого навчального року та підготовки закладів освіти до нового, а також вручення головам первинних профспілкових організацій від райради Профспілки нових профспілкових куточків.

Оксана Чорна,

голова Доманівської райради Профспілки

З офіційних джерел