Активний профспілковий лідер – запорука успішної роботи первинки

68980232 2379873088772400 5533786299690909696 nЗ метою організації культурного дозвілля освітян, допомоги головам первинних профспілкових організацій в організації внутрішньоспілкової роботи та роботи з документами, Вітовською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки проведено виїзний семінар – тренінг «Активний профспілковий лідер – запорука успішної роботи первинки». У роботі семінару взяли участь новообрані голови первинок та профспілковий актив освітян району.

Відкрив захід голова районної Профспілки – Ярослав Шаланич.

Ярослав Михайлович привітав усіх присутніх з початком навчального року, підбив підсумки роботи за І півріччя та визначив пріоритетні напрямки роботи на найближчий час.

Досвідом роботи також поділилися член районної президії - Тетяна Вітвіцька та голова первинної профспілкової організації Котляревської школи – Світлана Мельник. У своїх виступах колеги визначили основні якості профспілкового лідера, ділились досвідом своїх напрацювань в профспілковій діяльності.

Під час семінару освітяни Вітовщини в котрий развпевнилися, що лише в єдності наша сила, а Профспілка завжди буде стояти на захисті своїх спілчан та працювати з людьми і для людей!!!

Оксана Петренко – заступник голови районної Профспілки

З офіційних джерел