Чемпіонат області зі спортивного туризму серед працівників освіти

IMG 45689З метою підвищення професійної туристської майстерності,  пропаганди та популяризації туризму серед працівників освіти, підвищення навиків безпеки проведення походів, технічної та тактичної майстерності туристів, 20-22 травня 2019 року, в урочищі Мар'ївське, Баштанського району, обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки,  спільно з  обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено Чемпіонат Миколаївської області зі спортивного туризму серед працівників закладів освіти. 

 

 

IMG 22222111

IMG 1900

Учасники обласного Чемпіонату протягом трьох днів змагалися на дистанціях:

- «Смуга перешкод» (особисто-командна дистанція);

-   «Смуга перешкод» (командна дистанція);

- «Спортивне орієнтування» (особисто-командна дистанція), а також в конкурсних програмах:  театралізована мініатюра, конкурс мальованих газет на туристичну тематику «Репортаж «День за днем»; інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».

IMG 3111112

В загальному заліку І загальнокомандне місце виборола команда м. Вознесенська,   ІІ місце - команда м. Миколаєва, ІІІ місце - за командою Вітовського району.

IMG 511114

 

На урочистому закритті Чемпіонату голова обласної організації Профспілки Віра Михайлівна Оборонько подякувала усім учасникам за яскраву, видовищну  та безкомпромісну участь в змаганнях і  вручила переможцям в командному та особистому заліку кубки, медалі, дипломи та грошові сертифікати.

IMG 6111112

IMG 71112

     Учасники змагань отримали велике задоволення, набули практичних навичок.

З офіційних джерел