Свято спорту у освітян Первомайська

DSC 169517 травня 2019 року на стадіоні Дитячо-юнацької спортивної школи Первомайська за ініціативи Профспілки пройшла четверта міська спартакіада серед працівників освіти. В урочистому відкритті заходу взяли участь секретар міської ради Сергій Бондарчук, заступник начальника управління освіти Любов Сидоренко, голова міської організації Профспілки працівників освіти Ірина Сисоєва, голова міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Сергій Поляков.

Державний прапор України піднімала команда ЗОШ №3, переможець спартакіади 2017 та 2018 років. Під час урочистого відкриття спартакіади відбулося віншування освітян міста – членів збірної команди Миколаївської області з футзалу, яка у Всеукраїнських змаганнях виборола почесне І місце.

Після вітальних слів гостей усім присутнім свій запальний танок подарували вихованці Дитячо-юнацького центру національного відродження. З програмою проведення змагань учасників ознайомив головний суддя Павло Рябикін.

У спартакіаді взяли участь 125 представників 18 колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Змагання проводилися з 4-х видів спорту: багатоборства, настільного тенісу, шахів і дартсу.

Перше місце з багатоборства здобули спортсмени ЗОШ №12, на другому місці – ЗОШ №3, а третє місце – у НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15- колегіум». В особистому заліку чемпіонами стали Бурега Анна, ДЮСШ, Ліщинський Артур, ЗОШ №9 та Баранюк Гліб, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 - колегіум».

Перемогу з настільного тенісу святкували спортсмени гімназії, друге місце у ЗОШ №3, третє місце вибороли представники ЗОШ №4. Кращими тенісистами визнано Паламарчука Станіслава, ДЮСШ, та Тімотіну Кароліну, гімназія.

DSC 1674

У змаганнях з шахів перемогла команда ЗОШ №5, на другому місці – ДЮСШ, третє місце у команди ЗОШ №3. В особистому заліку чемпіонами стали Саковський Сергій, ЗОШ №5, та Митко Анастасія, ДЮСШ.

DSC 1925

З дартсу перше місце посіли спортсмени ЦНТТУМ, друге – ЗОШ №16, а третє місце виборола ЗОШ №11. Переможцями цих змагань стали Бондаровська Світлана, ЗОШ №16, та Шостаков Геннадій, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 - колегіум».

DSC 1856

У загальному заліку перше командне місце у ІV міській спартакіаді посіла команда ЗОШ №12 (керівник Тетяна Пустова, голова ПК Зінаїда Олексюк), друге – ЗОШ №3 (керівник Олена Руденко, голова ПК Надія Артемова), на третій сходинці – команда НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 - колегіум» (керівник Тетяна Погорєлова, голова ПК Олеся Горбачова).

DSC 2254

Учасники змагань показали неабиякі фізичні здібності, були чесними в боротьбі, допомагали і підтримували один одного. Упевнені, що наші освітяни отримали нові враження, відчули скільки необхідно докласти зусиль для того, щоб здобути перемогу та завоювати медаль.

DSC 2232

Бажаємо всім міцного фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів!