Щорічна спартакіада серед працівників освіти.

DSCF9535Відомий шведський філософ Крістофер Якоб Бострем говорив: «Найдієвіші ліки для фізичного здоров'я – бадьорий і веселий настрій духу».

16 травня 2019 року Баштанським районним комітетом Профспілки працівників освіти під головуванням Олександра Васюнькіна було організовано проведення 15 щорічної спартакіади працівників освіти.

В змаганнях взяли участь збірні команди працівників освіти. Учасники заходу демонстрували свою витривалість, швидкість та влучність у змаганнях з волейболу, настільного тенісу та під час гри в шахи.

На урочистому відкритті учасників спартакіади привітали начальник відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Ганна Зеркаліна, головний суддя змагань Валентин Дерев'янко та голова Профспілки працівників освіти Олександр Васюнькін.

DSCF9421

У спортивному залі стадіону «Колос» протягом усього дня панувала атмосфера щирої радості, спортивного азарту та духовного піднесення. Ніхто не залишився осторонь, і кожен відчув себе частиною однієї великої освітянської родини. Переможці та призери у кожному виді змагань, яких визначила суддівська колегія, були нагороджені медалями, грамотами, кубком та грошовою винагородою.

DSCF9434

З гарним настроєм учасники спартакіади залишили місце її проведення та зазначили, що з нетерпінням будуть чекати на нові зустрічі, звершення та спортивні перемоги!

DSCF9463

Баштанська районна організація Профспілки працівників освіти висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проведення такого цікавого і необхідного заходу, та бажає – освітянам міцного здоров’я для подальших творчих і спортивних досягнень!

 

О.В. Васюнькін, голова Баштанської районної організації

 

Профспілки працівників освіти

 

З офіційних джерел