Завжди мріяла стати вчителем

Казанківська районна організація  профспілки працівників освіти

представляє

Творчий портрет 

 вчителя світової літератури Володимирівської

загальноосвітньої школи І-ІІІст, дипломанта обласного етапу

конкурсу «Учитель року-2011»

Лостік Світлани Сергіївни

  

   Щоранку, ось уже 11 років, однією і тією ж стежкою, йде до   школи Вчитель. Це Світлана Сергіївна Лостік - вчитель світової   літератури Володимирівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

Їй пощастило назавжди залишитися в країні Дитинства. Підручники, зошити, пустотливі учні, веселі дзвінки, перевірка щоденників, зустрічі з батьками, цікаві уроки, складні контрольні роботи - усе це її улюблена робота!

    Скільки себе пам’ятає-завжди мріяла стати вчителем. Ця професія здавалась їй найцікавішою, найзахопливішою, необхідною людям і, навіть найтрепетнішою з усіх відомих професій.

    Світлана Сергіївна – Учитель! Її учні – покоління нового, ХХІ століття. Як же це складно, однак цікаво і захоплююче, вести у життя нове покоління! Всіма силами показує учням, що кожного з них вона дуже чекає, що має потребу в кожному з них! Ось що цінує сьогодні, у вік дефіциту  дорослої уваги.

Світлана Сергіївна мріє, щоб кожному з них було комфортно в класі. Як же можна не помітити, що Наталка змінила зачіску, Сергій не виспався, а у Гліба перша любов!?

  «Досконалість складається з дрібниць» - слова Коко Шанель- вчителька сміливо застосовує в педагогіці. Вона впевнена, що діти цінують її за уважне  і щире ставлення до них, за душевне тепло.

 Це і є та основа, що робить очі школярів щасливими, а навчання у школі радісним.

   Світлана Сергіївна  має мету - розвивати творчу особистість засобами інтерактивних технологій. Але як це зробити? Вчителька розуміє,що найцікавішим для людини є те, що вона сама  зробила, а ще, абсолютно впевнена, що кожна дитина – талант, розвинути який повинен вчитель.

  Саме над цим працює вчитель на уроках літератури. А поряд з цим вчить учнів мислити, аналізувати, висловлювати свою думку та відстоювати її. Навчає учнів розуміти світ і життя  в ньому з позицій Добра, Справедливості і Любові.

 Світлана Сергіївна намагається жити так, щоб не тліти на життєвому шляху, а горіти, перемагати, приносити користь людям.

  Тому не дивно, що саме ця талановита вчителька  посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу « Учитель року - 2011» у номінації «Світова література».

 

 Голова районної профспілкової організації                          О.П.Дьоміна

 

 

 

З офіційних джерел