ЖИТТЯ – ЦЕ РУХ, РУХ - ЦЕ СПОРТ!!!

241424З метою популяризації фізичної культури та активізації спортивно-масової роботи та організації змістовного відпочинку та дозвілля педагогів – Вітовська Профспілка працівників освіти і науки розпочала освітянську районну спартакіаду.

20 лютого, на базі Пересадівської школи, пройшли фінальні змагання з волейболу серед педагогів Вітовщини. У змагання взяли участь чотири чоловічих та жіночих команди.

За результатами змагань – І місце виборола жіноча та чоловіча команди освітян Вітовського районного відділу освіти; ІІ місце посіла жіноча команда Воскресенської ОТГ та чоловіча команда Галицинівської ОТГ; ІІІ місце зайняла чоловіча та жіноча команди Шевченківської ОТГ. Команди – переможців були нагороджені грамотами, грошовими заохоченнями та вперше Кубками – переможців.

111424

Вітовська районна організація Профспілки працівників освіти і науки висловлює щирі слова подяки за конструктивну співпрацю, розуміння та активну підтримку Роману Крайніку – начальнику відділу освіти Вітовської РДА, Ганні Черновол – начальнику відділу освіти Воскресенської ОТГ, Людмилі Палієнко – начальнику відділу освіти Галицинівської ОТГ, Ірині Шапталі – начальнику відділу освіти Шевченківської ОТГ, керівникам закладів освіти та всім педагогам району.

281424

Ярослав Шаланич, в.о. голови Вітовської районної Профспілки працівників освіти і науки.

З офіційних джерел