Ініціатор добрих справ

Арбузинська районна організація профспілки

працівників освіти і науки  представляє

ТВОРЧИЙ ПОРТРЕТ

директора та вчителя фізичної культури Воєводської ЗОШ І-ІІІ ст.. 

Тимченка Вячеслава Миколайовича 

 

 

Вже встало сонце і торкнуло тихо

Ясним промінням сонних яворів,

І ранок задзвенів веселим сміхом,

Щасливим сміхом юних школярів.

Заходить у спортзал – серце б’ється часто,

Він віддається праці залюбки…

Його важке, його тривожне щастя –

Учительське, найбільше з щасть людських!

 

Давня мудрість гласить: «Якщо хочеш залишити після себе слід на землі – збудуй хату, вирости сина, посади дерево». Ці слова і є життєвим кредо В’ячеслава  Миколайовича, під керівництвом якого на території села  кожної  весни та осені висаджуються дерева та кущі,  він завжди  дбає про  благоустрій села і тому вдячні односельчани неодноразово обирали його депутатом сільської та районної рад. З 2009-2010 навчального року В’ячеслав Миколайович Тимченко є директором Воєводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 Перші кроки  учительської дороги В’ячеслав Миколайович почав під теплим крилом вчителя-наставника Сердюка М.С., який по-батьківськи допомагав освоювати ази педагогічної праці. 

З раннього ранку і до пізнього вечора у спортивному залі  та на спортивному майданчику лунає свисток тренера, педагога, наставника. В’ячеслав  Миколайович є гравцем  збірної району, а також захищає  честь команди ПУАЕС, у якій  грає його випускник, якому він прищепив любов  до спорту і який після  закінчення школи став студентом  МДПУ імені Белінського,  факультет -  фізичне виховання. 

Вдячний і  люблячий син дорожить  іменем свого батька, який на протязі 12 років очолював держплемзавод «Комсомолець», сприяв соціальному розвитку села, за його підтримки збірна держплемзаводу «Комсомолець» займала  неодноразово призові місця на спортивних  районних  та обласних змаганнях. В пам'ять про це за сприяння В’ячеслава Миколайовича кожного року проводяться районні спортивні змагання на Кубок М.М.Тимченка. 

Одним з стратегічних завдань у реформуванні школи Тимченко В.М. вважає формування освіченої, творчої особистості, становлення її фізичного та морального здоров’я. На його глибоке переконання робота вчителя фізичної культури полягає в творчому підході до виконання навчальної програми. Творчому, і тільки творчому. Вчитель весь час перебуває в пошуку нових методів та форм навчання, нових засобів для їх реалізації. Адже не секрет, що діти полюбляють нове, і з більшим азартом, з більшою енергією включаються в роботу з новим матеріалом. Тут вчитель фізичної культури повинен дуже уважно, зважено піти на впровадження того чи іншого нововведення, оскільки згубити це нове дуже просто, а відновити, відтворити у дітей надію на позитивні емоції, позитивний результат, на успіх – не завжди вдається.

Користується великим авторитетом серед колег, яким завжди  приходить на допомогу, є душею колективу, ініціатором добрих справ. Під його  керівництвом і з його безпосередньою участю у школі створений історико-краєзнавчий музей, етнографічна  панорама. 

За добросовісне відношення до своїх учительських обов’язків В’ячеслав Миколайович нагороджений грамотами  Міністерства освіти і науки України, грамотами обласного управління освіти, Миколаївського обласного управління з фізичного виховання та спорту, відділу освіти Арбузинської райдержадміністрації. 

 

Голова районної організації профспілки  Васильєв А.В. 

 

 

 

 

З офіційних джерел