Вчися сам, вчи інших, живи інтересами тих, хто тобі довіряє.

PB070010«Знання – така коштовність, що її не соромно здобувати у будь-який спосіб» - такими словами європейського філософа Фоми Аквінського розпочався семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів Первомайського району.

Голова Первомайської районної ради Профспілки працівників освіти і науки Л.П. Вороніна відмітила, що в умовах децентралізації, реформування місцевого самоврядування і територіальних організацій влади виникає багато запитань, в тому числі і у очільників Профспілки. На сьогодні в регіоні створено 1 об’єднану територіальну громаду (Кам’яномостівська), де вдалося зберегти заклади освіти та їх працівників. Планується створення ще однієї громади (Мигіївської). І тому, щоб не виникало проблем щодо діяльності профспілкових організацій необхідно проводити навчання серед спілчан. Лише добре навчені, грамотні профспілкові лідери здатні на високому рівні здійснювати представництво і захист законних прав педагогічних та інших працівників нашого району.

PB070007

PB070015

В кінці семінару усі прийшли до загальної думки, що одне із основних завдань первинок – збереження чисельності членів Профспілки районної профспілкової організації працівників освіти. І головам ППО для цього необхідно систематично підвищувати свій професійний рівень, вивчати державне законодавство, висвітлювати та популяризувати досвід діяльності профспілкових організацій навчальних закладів на території своєї громади та у своїх трудових колективах.

PB070009

Голова райради Профспілки Л. Вороніна

З офіційних джерел