Профспілкова тема

IMG 0867     Робота профспілки в значній мірі залежить від професійного рівня голови профспілкової організації та активу, від якості їх підготовки. Тому, для підвищення ефективності роботи профспілкових організацій та їх орієнтації на подальший розвиток, міськкомом профспілки відповідно до плану 1 листопада було проведено семінар-навчання голів первинних організацій, профспілкових активістів, спрямоване на формування відповідних компетенцій щодо особливостей мотивації у профспілковій роботі на базі первинної профспілкової організації школи № 46 на тему «Нові мотиваційні підходи до профспілкового членства». Голова профкому ЗОШ №46 Сачук Г.В. проінформувала присутніх про досвід своєї роботи, спрямованої на забезпечення стовідсоткового профспілкового членства.

     Семінар було проведено з метою допомогти лідерам профспілки сформувати цілісне бачення своїх можливостей та інструментів впливу на мотивацію людей в профспілку.

IMG 0806

     Закріпили тему тренінгом «Мотиваційне середовище як ресурс зростання чисельності профспілкової організації», проведеним психологом школи №17 Тягливець Л.В. Працюючи в групах , вирішуючи вправи, запропоновані психологом, учасники ділилися своїми проблемами , а інші допомагали знайти потрібні шляхи для їх вирішення.

IMG 0781

Учасники семінару обмінялися досвідом, виділили головні якості сучасного лідера, які сприяють роботі з мотивації профспілкового членства з використанням сучасних методик для роботи з людьми та отримали інформаційно-роз'яснювальні матеріали з обговорюваної теми.

IMG 0794

С.В.Мовчан, голова Миколаївської міської організації Профспілки.

З офіційних джерел