Педагогічна кав’ярня

 DSC0262

09 жовтня 2018 року на базі управління освіти Первомайської міської ради вдванадцяте відбулася зустріч з педагогами, які творчо та результативно працюють. Захід проходить з ініціативи начальника управління освіти Галини Феліксівни Остапенко та за активної підтримки міської організації Профспілки працівників освіти.

Цьогоріч освітянська кав’ярня зібрала 46 талановитих, креативних, мудрих педагогів. У зустрічі взяли участь міський голова Дромашко Л.Г., секретар Первомайської міської ради Бондарчук С.О., голова міської організації профспілки освітян Сисоєва І.В.

 DSC0067

Розмова розгорталася навколо теми «Серце віддаю дітям». Її наріжним каменем була педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського.

У зверненні до освітян Галина Феліксівна зосередила увагу на актуальності ідей видатного педагога і зазначила, що «Серце віддаю дітям» – це не просто гарне поєднання наповнених глибоким змістом слів, не просто назва найвідомішої громаді книги, це – педагогічне кредо багатьох освітян міста. Тому у Первомайську кількість обдарованих і успішних дітей та талановитих педагогів з кожним роком зростає. До збірки «Інтелектуальний олімп Первомайська – 2018» увійшли імена 44 педагогів та 54 вихованців закладів освіти міста.  

Рецептами успішного долання труднощів на шляху до поставленої мети із запрошеними поділилися Людмила Григорівна Дромашко та Сергій Олександрович Бондарчук.

 DSC0116 1

Традиційно згідно з наказом управління освіти кращим педагогам міста вручено іменні сертифікати на отримання грошових винагород. На згадку про зустріч освітянам  також вручено збірку «Інтелектуальний Олімп Первомайська – 2018», вітальні листівки від учнів та сувеніри і квіти від профспілкової організації.

Творча атмосфера, улюблені чай чи кава, солодощі, приємна музика, інтерактивні вправи і добрі жарти сприяли дружній взаємодії педагогів, їх психологічному розвантаженню, духовному та інтелектуальному збагаченню.

Ірина Сисоєва, голова профспілки освітян Первомайська

З офіційних джерел