Чемпіонат області зі спортивного туризму серед працівників освіти

IMG 6151З метою підвищення професійної туристської майстерності,  пропаганди та популяризації туризму серед працівників освіти, підвищення навиків безпеки проведення походів, технічної та тактичної майстерності туристів, 15-17 травня 2018 року, в урочищі Мар'ївське, Баштанського району, обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки,  спільно з  обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено Чемпіонат Миколаївської області зі спортивного туризму серед працівників закладів освіти. 

Учасники обласного Чемпіонату протягом трьох днів змагалися на дистанціях:

- «Смуга перешкод» (особисто-командна дистанція);

-   «Смуга перешкод» (командна дистанція);

- «Спортивне орієнтування» (особисто-командна дистанція), а також в конкурсних програмах:  театралізована мініатюра, конкурс мальованих газет на туристичну тематику «Репортаж «День за днем»; інтелектуальна гра «Що? Де?Коли?».

IMG-456aec0eb1c17aea92bca54b688915e1-V

IMG-138c3dff308c330710d0f165febdc6c7-V

В загальному заліку І загальнокомандне місце посіла команда м. Миколаєва,   ІІ місце посіла команда Снігурівського району, ІІІ місце за командою Миколаївського району.

IMG 6155

IMG 6158

На урочистому закритті Чемпіонату голова обласної організації Профспілки Віра Михайлівна Оборонько подякувала усім учасникам за яскраву, видовищну  та безкомпромісну участь в змаганнях і  вручила переможцям в командному та особистому заліку кубки, медалі, дипломи та грошові сертифікати, а  також  кожному учаснику змагань, незалежно від результатів,  грошові заохочення.

IMG 6128

IMG 6143

     Учасники змагань отримали велике задоволення, набули практичних навичок.

IMG 6112

З офіційних джерел