Уміє вчити той, хто вчить цікаво

 

Врадіївська районна організація профспілки працівників освіти і науки представляє ТВОРЧИЙ ПОРТРЕТ ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ, ВЧИТЕЛЯ ГЕОГРАФІЇ І ЕКОНОМІКИ ВЕЛИКОВЕСЕЛІВСЬКОЇ

ЗОШ І-ІІІст

МОСКОВЧУК ОЛЕНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ 

 

 

Як ніжно сонце з дня у день,

Із року в рік століттями

Продовжує світити,

Так ти, Учителю, щодня,

Щороку, все життя

Продовжуєш творити…

 

Ці слова про Олену Олександрівну Московчук, вчителя географії і економіки, голови профспілкового комітету Великовеселівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Врадіївської районної ради Миколаївської області. Понад 20 років працює вона на освітянській ниві. Протягом цих років вона сіє в душі дітей насіння краси і любові, доброти і людяності, мудрості, зернята знань.

Олена Олександрівна – людина надзвичайного педагогічного хисту, непересічного розуму та безмежної доброти. Саме такою її знають вихованці, батьки, колеги. Вона має дар проводити надзвичайно цікаві уроки. Її очі сяють добротою, вона окрилена музою викладання, готова відповідати на всі запитання школярів.

Девізом педагогічної діяльності у неї є слова А.Ейнштейна: «Уміє вчити той, хто вчить цікаво». Тому Олена Олександрівна намагається творчо,

по-новому розв’язувати актуальні питання сучасної освіти, які спрямовані на гуманізацію та демократизацію навчально-виховного процесу в школі. Вона впевнена, що у кожної людини є задатки до певного виду діяльності, що кожна дитина неповторна, має свої індивідуальні особливості, темп росту і розвитку, що необхідно створити оптимально сприятливі умови для особистісного розвитку і творчої самореалізації кожного громадянина України.

Олена Олександрівна творчо підходить до організації навчально-виховного процесу. Використовує новинки методичної літератури, матеріали газет, журналів, телепередач, інтернету, пов’язує програмовий матеріал із сучасним життям. Жодна хвилина навчального часу не проходить марно. Вона вміє максимально використати урок, добре організувати роботу класу. Це саме та якість педагога, яку ми називаємо коротко – майстерність. Її урок – це справжня творча майстерня. Широко застосовуються елементи – гри як засіб створення проблемної ситуації, узагальнення знань учнів, активізації пізнавальної діяльності школярів. Влучне застосування міміки і жестів, уміле поєднання на уроці елементів гри, фантазії і творчості – все це сприяє ефективному засвоєнню навчального матеріалу учнями.

Вчителька багато і плідно працює над поповненням творчої лабораторії, підвищенням своєї педагогічної майстерності. Вона завжди діяльна, активна, з нею цікаво і приємно працювати і спілкуватися.

Олена Олександрівна активну участь приймає у засіданнях методичного об’єднання вчителів гуманітарно – природничого циклу, читає лекції, проводить відкриті уроки та позакласні заходи. Вона – учасник конкурсу

«Учитель року – 2009» у номінації «Інформатика».

Безмежна енергія цієї чудової жінки, яка по-справжньому любить свою справу, учнів і віддає їм усі свої сили, душу і серце; поважає колег, живе їхніми перемогами і турботами, - передається і їм.

Олена Олександрівна – голова профспілкового комітету школи з 2008 року. Її організаторські здібності, цілеспрямованість допомагають охопити профспілковою роботою всі сторони життя школи. За ініціативою Олени Олександрівни організовуються вечори відпочинку, виїзди на природу, концерти. Завдяки наполегливості Олени Олександрівни оформлено кабінет голови профкому, в якому зберігаються всі документи профспілкового комітету. Спільно з профактивом дбає про соціальні потреби спілчан, про оздоровлення членів профспілки та їх дітей, врегульовує основні питання життєдіяльності трудового колективу Великовеселівської ЗОШ І - ІІІ ступенів. Московчук О.О. та профспілковий комітет школи були нагороджені дипломом обласного комітету профспілки працівників освіти за активну участь в огляді – конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію. Ось така вона, енергійний і дієвий керівник профспілкового комітету, вчитель географії і економіки Великовеселівської ЗОШ І - ІІІ ступенів.

 

 

Голова Врадіївської районної організації

профспілки працівників освіти Фасій К.В.

 

 

 

З офіційних джерел