Мета і девіз Дня охорони праці 2018 року «Захищене і здорове покоління» в дії!

12623425 квітня 2018 року, під головуванням заступника голови Вознесенської районної державної адміністрації Олени Козуб, відбулося засідання «круглого столу» в рамках проведення заходів з нагоди Дня охорони праці «Захищене і здорове покоління».

Участь в засіданні взяла Олена Чепілка, голова Вознесенської районної організації Профспілки працівників освіти і науки, яка проінформувала про те, що в січні п.р., на засіданні Ради районної організації профспілки, заслуховувалося питання «Про хід виконання Угоди та колективних договорів закладів освіти».

 Особлива увага була приділена Розділу «Охорона праці».

Розроблені спільні заходи до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня. Розуміючи значимість і актуальність даного питання, голови первинних профспілкових організацій разом із соціальними партнерами – керівниками закладів та членами постійних комісій з охорони праці взялися до роботи. Проведено перевірку знань з Законів України "Про охорону праці"," Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування", Правил пожежної безпеки, Положення про організацію роботи з ОП,Положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань ОП, Порядкупроведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворюваньі аварій на виробництві, Положення про розробку інструкцій з ОП, Правил охорони праці під час експлуатації комп’ютерних технологій, Порядку надання долікарської допомоги та інших нормативних актів з охорони праці. В усіх закладах освіти проведено атестацію робочих місць за умовами праці.

22623

Проводилися різні заходи з молодими фахівцями, працівниками та учнівською молоддю.   Цікавими були конкурси.

3263422

 

Як результат - жодних випадків порушень охорони праці і техніки безпеки в закладах освіти району.

4264640

 

За інформацією Вознесенської районної організації Профспілки

З офіційних джерел