Ділова зустріч з профспілковим активом первинки

IMG 20170217 10563318 квітня 2018 року голова Миколаївського міськкому Профспілки працівників освіти і науки Мовчан С.В. відвідала первинну профспілкову організацію школи № 14 м. Миколаєва.

Метою зустрічі було надання практичної допомоги голові і комітету в подальшій діяльності з різних напрямів організації профспілкової роботи. В ході співбесіди було відзначено, що в закладі створена дієва профспілка, яка має 100 відсоткове членство, яка залучає до своїх лав молодь, що приходить працювати у школу після Вишу, розширює сферу своєї діяльності.

 Активісти розповіли, що за багатьма соціально-значущими питаннями адміністрація школи та профспілкова організація ведуть конструктивний діалог: саме вони, як представники профспілкового активу є ініціаторами вирішення багатьох найважливіших соціальних завдань, таких як своєчасна та в повному обсязі виплата заробітної плати, створення безпечних умов праці, оздоровлення членів профспілки та їх дітей, організація екскурсійної роботи тощо. Знайомство з роботою профкому показало, що заплановані завдання реалізуються в повній мірі, бо голова профкому Єременко О.С. та її актив щоденно піклується про конкретних людей, своїх колег.Створення комфорту в роботі та дозвіллі і впевненості в захисті – ось над чим працює профком школи №14.

DSCN3026

DSCN3038

 

За інформацією Миколаївського міському Профспілки

З офіційних джерел