Не залишаємо громаду без профспілкового захисту

25432124 квітня 2018 року в приміщенні Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Широківської сільської ради Миколаївської області відбулося обговорення нагальних освітянських питань, що турбують колективи шкіл новоствореної Широківської ОТГ.

В обговоренні взяли участь голова Широківської ОТГ Пересунько Сергій Миколайович, голова Снігурівського райкому Профспілки працівників освіти Кисіль Віталій Олександрович, директори та голови профкомів закладів освіти, що знаходяться на території громади.

Зокрема, піднімалися питання збереження соціальних гарантій працівників освіти при переході від району в громаду, фінансування закладів освіти, розподілу освітньої субвенції, укладання колективних договорів, матеріального забезпечення шкіл та садочків. По всім питанням були надані роз’яснення, як головою ОТГ, так і головою райкому Профспілки.

Голови профкомів та керівники закладів освіти одностайно висловилися за необхідність збереження профспілкових організацій, так як переконались в підтримці та захисті інтересів освітян Профспілкою.

            Результатом обговорення стало підписання Угоди про співпрацю та соціальне партнерство.

25674322

Голова райкому Профспілки   

              Кисіль В.О.

З офіційних джерел